V petek, 8.junija 2018 so se na kopališču Murska Sobota odvijale 27. letne športne igre SSZS (komisija za ohranjanje zdravja, športa in rekreacijo) v petih disciplinah ( tek, odbojka na mivki, vlečenje vrvi, plavanje in tenis). Naša ekipa devetih članov se je prijavila na tri discipline in sicer: odbojka, plavanje in vleka vrvi.  Na pot smo se odpravili že v četrtek po službi in tako si ogledali prizorišče že dan prej. Po zgodnji jutranji prijavi se je kmalu začela tekma v odbojki, kjer smo v prvem krogu z neverjetno razliko premagali dom Trbovlje. Sledil je drugi krog, kjer smo ravno tako hitro premagali še dom Dosor. Vmes smo vlekli vrv in v prvem krogu premagali dom Pod gorco. Med treningom odbojke pa smo žal izgubili našega igralca Mitjo saj si je poškodoval desno ramo. Ker je bil prijavljen tudi kot plavalec se je naša Ioana ponudila kot rešiteljica v plavanju in nam tako priplavala neverjetno 4. mesto (samo stotinka je zmanjkala do medalje) 🙁 . Kaj kmalu je sledila napeta tekma proti Domu Danice Vogrinec….katero smo seveda ponovno dobili :). In tako smo nadaljevali vse do finala, kjer so nas tik pred finalno tekmo proti Grmovlju napotili še na vlečenje vrvi, kjer smo izgubili kar nekaj energije….kar ni bila najboljša poteza pred finalom odbojke. No kakor koli smo z čudovitim ekipnim delom, dobro voljo, usklajeno neustrašno ekipo in s Caprisovim sloganom “Obala je zakon” za pičli dve točki sicer izgubili zlati pokal pa vendar s ponosom odnesli na obalo pokal 2. mesta med 38 prijavljenimi domovi Slovenije. Res neverjeten uspeh in posebna pohvala vsem tekmovalcem: Nataša, Maja, Asim, Haris, Ioana, Tedeja, Tomaž , Mitja in Dea. ČESTITKE!!!! Pa seveda vsem ostalim zaposlenim in direktorici Marineli, ki so našo ekipo iz obale podpirali in držali pesti 🙂